ua
ru
/
що робити, коли все пішло не за планом
Життя це не тільки свіже повітря, аромат духмяної випічки з кухні та чиста підлога, а ще й різноманітні неконтрольовані ситуації, які можуть вщент зіпсувати настрій. Особливо коли надворі настає осінь, а у вас є діти та тварини.

Редакція на власному прикладі зіштовхнулась із потужним забрудненням домівки та розпитала про найчастіші випадки легких негараздів під час прибирання. Адже, щоб навести лад в оселі ми маємо витратити не тільки зусилля, але й час. А час – це безцінний елемент, який краще присвятити приємним справам.
Якісне прибирання:
Маленькі пухнастики не спричиняють безладу тільки коли сплять. У одної моєї подруги кошенята вирішили гратись із лампою, що висіла над акваріумом. По черзі вони стрибали на лампу та намагались спіймати риб, бо ті гарні, та їх «показують». Подруга зняла лампу, проте кошенята на те не звернули уваги, і наступний стрибок завершився у 100 літровому акваріумі. Швидкість, з якою коти вистрибували, була неймовірною, проте на їх шляху трапилась поличка з квітами. У підсумку вся підлога була вкрита щільним шаром мокрого ґрунту та залишками квітів.
КОШЕНЯТА ПОГРАЛИСЬ ІЗ КВІТАМИ
Що зробила моя подруга? Так, вона спочатку взяла віник та совок, щоб зібрати увесь ґрунт, потім почала мити підлогу. І все було б добре, проте підлога в неї застелена паркетом, тож ідеальної чистоти досягти не вдалось. Історія смішна, проте ситуація доволі знайома кожному, хто має вдома пухнастого друга. А час, який довелось витратити на прибирання, можна було провести більш цікаво. На жаль, в неї не було останньої новинки – бездротового пилососа LG CordZero™ A9.

За допомогою цієї потужної і продуктивної техніки за 7 хвилин (у турбо режимі) прибрається увесь безлад. Секрет ефективності цих пилососів полягає у власній вакуумній технології повітряного потоку AEROSCIENCE™, яка використовує потужні міні-вихори повітря для відокремлення часток пилу. Розумний інверторний двигун LG Inverter Motor2 працює на надвисоких швидкостях, завдяки чому сильні потоки повітря витягують навіть глибокі забруднення.
Історія стара, як світ. Ми ж вчимо дітей, що спочатку треба зняти черевички, потім верхній одяг, потім помити руки. Песиків такому не навчити, проте є безліч варіацій. Але ж бувають випадки, коли діти та собака повертаються з прогулянки як невеличка армія загарбників і навздогін прямують до ванної кімнати, щоб вимити забруднені долоні. Авжеж ніхто не пам'ятає про послідовність: черевички, одяг, руки. Дивлячись на радісне дитяче паломництво до ванної кімнати, песик біжить слідом, задиркувато трусячи шерстю у різні боки і авжеж притуляється брудною мордою до дивану. І ось, коли всі чисті, заспокоїлись і їдять, ви дивитесь на масштаб катастрофи і тільки важко зітхаєте. Адже вологий бруд, осіннє листя, сліди шерсті – від вхідних дверей і до самої ванної кімнати. Одразу ж хочеться вийти з будинку і повернутись, коли все блищатиме чистотою.
ДІТИ З ПЕСИКОМ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ПРОГУЛЯНКИ
Але хто окрім вас це зробить? І ось ви берете щітку, змітаєте увесь бруд, потім берете пилосос, проте довжини шнура не вистачає, і ви шукаєте іншу розетку, прибираєте підлогу, потім берете швабру та воду і вимиваєте все начисто до наступного дня. Бо осінь аж ніяк не відміняє щоденних прогулянок дітлахів та собак.
Проте, якщо ви подивитесь на нові бездротові пилососи CordZero™ A9 – побачите комфорт використання та зручність зберігання. Телескопічна трубка має 4 рівня регулювання, що дозволяє налаштувати її довжину під зріст кожного члена сім'ї. Змінюйте довжину телескопічної трубки для зручного прибирання підлоги, сходів, поличок або м'яких меблів.

Для керування новими моделями не знадобиться багато зусиль. Не треба постійно утримувати кнопку живлення: достатньо одного легкого натискання, щоб розпочати роботу, керувати потужністю або увімкнути режим «Турбо». Додатковий рівень комфорту – ергономічний дизайн ручки Opti-balanced Handle™, що знижує навантаження на зап'ястя та значно полегшує роботу.
І почали з дивану. Кутового. Діти та тваринки нікуди не зникли, адже ми їх любимо, а вони нас тішать. Проте тільки до того часу, поки ви не вирішили прибрати у важкодоступних місцях. Якщо припустити, що у кожній домівці є власна «Нарнія», то ви її знайшли. Тут вам і папірці від цукерок, і пил, і шерсть улюбленців, і загубленні у минулому житті шпильки для волосся.
ВИРІШИЛИ ПЕРЕСТАВИТИ МЕБЛІ
Дуже просто – зверніть увагу на вертикальні пилососи від LG, які не тільки прибирають пил і бруд, але й вловлюють алергени. Високу ступінь очищення забезпечує 5-ступенева система фільтрації HEPA, яка утримує до 99,9% найменших часток пилу, не допускаючи їх викиду у повітря. Щоб очистити пилозбірник треба лише промити циклонний сітчастий фільтр під струменем води – і він знову готовий служити для бездоганної чистоти оселі. А через те, що цей пилосос вертикальний та бездротовий, то дістатись важких закутків стане ще легше.
ЯК ПРИБРАТИ ЯКІСНО ТА БЕЗ НАДЗУСИЛЬ?
Щоб пропилососити у тісному закутку, треба мати неабияку силу та винахідливість, адже затягти габаритний пилосос за меблі – це ще той квест. Тож зазвичай ви користуєтесь старими методами: віником та совком. Але ж це не дуже корисно для здоров'я, окрім того, що пил є основним ризиком для появи різноманітних алергій, він також спричиняє хвороби. До речі, вірус грипу може до 48 годин зберігатись на брудних поверхнях. Тому вкрай важливо, щоб домівка була чистою, особливо якщо у вас багато килимів.
Пилососи A9ESSENTIAL та A9-LITE повністю заряджаються за 3,5 години. Зарядна база має 3 опції розміщення і дозволяє обрати між автономним, компактним та настінним кріпленням для зарядки. Завдяки декільком режимам стикування ви можете заряджати пилосос підвішеним на настінному кріпленні, поставивши вертикально на підлогову підставку, або горизонтально на твердій рівній підлозі, попередньо знявши трубку цієї компактної конструкції.

Пилососи A9ESSENTIAL та A9-LITE – це екстремальна потужність та свобода руху! Обидві моделі вже можна придбати в Україні.
Чому саме вони?